Opiekun budowy

Decydując się na budowę domu decydujemy się na spore przedsięwzięcie.

Najpierw wybór odpowiedniej działki, następnie jej zakup i wreszcie można pomyśleć o projekcie domu. Warto na tym etapie skontaktować się z firmą wykonawczą, by móc powiązać ich doświadczenie i wiedzę praktyczną z rozwiązaniami zawartymi w projekcie. Dobrze jest także wybrać się do hurtowni budowlanej i spotkać z doradcą handlowym, który zaproponuje różne rozwiązania materiałowe zgodne z wymogami projektu i zrobi wycenę.

Do obsługi Inwestycji budowlanych tj. budowy domów, osiedli mieszkaniowych, budynków publicznych itp. zatrudniamy wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych. Posiadają oni fachową wiedzę i narzędzia pracy umożliwiające:

  • dojazd do klienta na budowę
  • sporządzanie aktualnych kalkulacji na różne materiały ścienne, dachowe i wykończeniowe
  • sporządzanie ofert, zamówień i dokumentów sprzedaży
  • monitorowanie dostaw i pilnowanie terminów realizacji
  • a także fachowe doradztwo podczas całego okresu budowy począwszy już od prac nad projektem

Klient, decydując się na obsługę przez przedstawiciela handlowego, zyskuje:

  • po pierwsze na czasie, ponieważ od początku do końca kontaktuje się tylko z jedną osobą, która jest wdrożona w temat, a która jest także osobą mobilną i w każdym czasie może podjechać na budowę bądź inne wskazane przez klienta miejsce i uzgodnić szczegóły
  • po drugie finansowo, ponieważ kupując towar na budowę kompleksowo można liczyć na znaczne upusty cenowe i korzystniejsze warunki dostaw

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

I. SIEĆ SKŁADÓW BUDOWLANYCH
o/Bieruń Paweł Nowak 604 527 448 pawel.nowak@hadex.com.pl
o/Gliwice Marcin Dykta 600 443 570 fgliwice@hadex.com.pl
o/Jastrzębie Mateusz Wiącek 602 606 649 mateusz.wiacek@hadex.com.pl
o/Jastrzębie Artur Kajzerek 668 133 372 artur.kajzerek@hadex.com.pl
o/Jastrzębie Maciej Galwas 606 815 334 maciej.galwas@hadex.com.pl
o/Jastrzębie Krzysztof Skorupa 728 940 263 krzysztof.skorupa@hadex.com.pl
o/Katowice Marek Prucia 606 791 158 marek.prucia@hadex.com.pl
o/Katowice Weronika Zyśk 602 351 539 weronika.zysk@hadex.com.pl
o/Kraków Tomasz Panajotidis 666 010 251 tomasz.panajotidis@hadex.com.pl
o/Kraków Michał Borecki 608 089 569 fkrakow@hadex.com.pl
o/Łódź Marcin Basiński 608 356 363 marcin.basinski@hadex.com.pl
o/Ochaby Piotr Fusik 600 473 362 piotr.fusik@hadex.com.pl
o/Piekary Wioleta Włodarczyk 600 439 702fpiekary@hadex.com.pl
o/ZebrzydowiceDawid Jeleń 668 027 069 dawid.jelen@hadex.com.pl
II. SALON OKIEN I DRZWI HADEX - Autoryzowany Punkt Sprzedaży Porta Drzwi
o/Jastrzębie Stanisław Boczkowski 662 194 608 stanislaw.boczkowski@hadex.com.pl
o/Gliwice Mirosław Gandawski 660 731 727 miroslaw.gandawski@hadex.com
III. Autoryzowany Punkt Sprzedaży - Libet Platinium
o/Gliwice Sprzedaż 32 300 6273 centrumkostki@hadex.com.pl